O FIRMIE AMS

Społeczna odpowiedzialność

Do społecznej odpowiedzialności biznesu podchodzimy z równym zaangażowaniem, jak do codziennej produkcji. Głęboko wierzymy w to, że wspierając lokalne inicjatywy i przyczyniając się do zmian w naszym otoczeniu, zmieniamy i udoskonalamy samych siebie.

Dlatego chętnie wspieramy zarówno projekty inicjowane przez naszych pracowników, jak i te, które są im bliskie.

Fotowoltaika

Chcąc utrzymać konkurencyjność w dobie zwiększających się kosztów energii oraz dbając o zmniejszenie oddziaływania na środowisko, zdecydowaliśmy się na inwestycję w odnawialne źródło energii pod postacią instalacji fotowoltaicznej. Powierzchnia dachu naszego budynku, do tej pory nie wykorzystana, pozwoliła nam zainstalować w marcu 2022 roku instalację o mocy 50kWp. Produkuje ona energię w momencie największego jej zapotrzebowania. Zainstalowane nowoczesne rozwiązanie pozwala nam mieć wgląd w poziom bieżącej produkcji energii. W przyszłości mamy nadzieję na rozbudowę istniejącej instalacji i pokrycie całości zużycia energii elektrycznej z własnej produkcji.

Ekologiczne opakowania

Zależy nam na tym, aby każdy na miarę swoich możliwości dbał o środowisko. W końcu leży to w interesie nas wszystkich. My, pakujemy nasze produkty ekologicznie, wykorzystując opakowania powtórnie.

Wsparcie organizacji

Wspieramy lokalne społeczności oraz ciekawe inicjatywy.

JESTEŚMY SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNI

W pomoc angażujemy się równie mocno, jak w codzienną produkcję

Ta strona używa ciasteczek

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej strony. Pomóż nam zapewnić bezpieczeństwo naszej witryny i spersonalizowane doświadczenia, akceptując pliki cookie.