O FIRMIE AMS

Historia
zafascynowanych
entuzjastów

Od niemal 30 lat tworzymy maszyny, linie produkcyjne i projekty dla firm nie tylko z całej Polski, ale i różnych części świata. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz szerokiemu wachlarzowi usług jesteśmy w stanie tworzyć instalacje zarówno oparte na tradycyjnych schematach, jak i całkowicie indywidulne rozwiązania.

Własny park maszynowy oraz posiadane zaplecze magazynowe umożliwiają nam szybkie dostarczanie rozwiązań o wysokiej jakości. W wyjątkowych sytuacjach korzystamy z podwykonawców, optymalizując zarówno czas realizacji zleceń, jak i dostaw gotowych maszyn i linii produkcyjnych.

Stale certyfikujemy i unowocześniamy nasze standardy, w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług. Chcemy, by nasi Klienci otrzymywali produkt o najwyższej jakości, w pełni odpowiadający ich potrzebom, dlatego dużą uwagę przykładamy do spełniania norm ISO oraz nieustannego podnoszenia kwalifikacji całego zespołu.

Kompleksowa realizacja od A do Z
Doświadczenie
Profesjonalizm
Niezależność produkcji

DOŚWIADCZENIE W PARZE Z TECHNOLOGIĄ

Firma AMS

Naszą Firmę założyło trzech znajomych z ekspercką wiedzą i doświadczeniem w branży automotive. Konstruktor mechanik, automatyk i elektryk postanowili stworzyć przedsiębiorstwo oferujące kompleksowe usługi z zakresu automatyzacji, montażu i sterowania. Od początku główną ideą, kontynuowaną przez lata, była myśl, że prawdziwa wartość nie leży w częściach, a w kompleksowym rozwiązaniu problemu – odpowiedzi na wyzwanie produkcyjne.

Dlatego staramy się łączyć doświadczenie i umiejętności naszego Zespołu, z wciąż rozwijającą się technologią i merytorycznym wsparciem. Towarzyszymy Klientom na każdym etapie projektu tworząc rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb. A wszystko to z troską o najwyższą jakość i precyzję oferowanych rozwiązań.

BUDOWA MASZYN

duży zespół konstruktorów
dedykowany kierownik projektu
własny warsztat z obróbką
własny montaż
kontrola na każdym etapie

CZYTAJ WIĘCEJ

WYPOSAŻENIE PRODUKCJI

konstrukcje aluminiowe
dobrze zaopatrzony magazyn
gwarancja terminu
szybka realizacja
doradztwo

CZYTAJ WIĘCEJ

OBRÓBKA METALI

maszyny cnc i tradycyjne
praca z różnymi materiałami
kontrola jakości na każdym etapie
znakowanie laserem
szybka realizacja zamówień

CZYTAJ WIĘCEJ

KLAROWNOŚĆ WSPÓŁPRACY

Historia firmy

Pracując nad danym projektem stawiamy na klarowność i otwarty dialog. Ty przedstawiasz nam swoje potrzeby i oczekiwania, a my dopasowujemy do nich rozwiązania techniczne.

1993

Założenie Przedsiębiorstwa AMS Sp. z o. o. w Świdnicy, zajmującego się dystrybucją produktów firmy BOSCH.

1998

Rozszerzenie działalności Firmy z handlowej do przedsiębiorstwa zajmującego się budową maszyn dla przemysłu.

2004

Przeniesienie Firmy do nowej siedziby w Jagodniku oraz rozpoczęcie współpracy z Schmidt Technology®.

2005

Przejęcie działu obróbki metali (wraz z maszynami) z Lincoln Electric.

2012

Uzyskanie certyfikatu jakości ISO 9001

2013

Otwarcie nowej siedziby Firmy na Śląsku - w Pszczynie.

2014

Budowa nowej hali w Jagodniku.

firma godna zaufania

Działamy nieprzerwanie od 1993 roku

Siła doświadczenia

Dzięki kompleksowości prac i tworzeniu projektów od początku do końca, znamy nie tylko bolączki towarzyszące tworzeniu maszyn czy linii produkcyjnych, ale także ich codziennemu użytkowaniu. Przez lata wspieraliśmy liczne firmy głównie z branży motoryzacyjnej, elektromaszynowej i AGD.

Klarowność współpracy

Jesteśmy elastyczni, profesjonalni i szczerzy. Znamy realia projektów, dlatego jesteśmy otwarci na modyfikacje. Ponieważ projekty realizujemy od podstaw, bierzemy za nie pełną odpowiedzialność. Nie tylko tworzymy i produkujemy, ale też serwisujemy na terenie całej Polski. A Klient, dzięki prowadzeniu projektu przez jednego Project Managera, zawsze może liczyć na szybki kontakt i przejrzystość informacji.

Kompleksowość usług

Mamy własny park maszynowy, własne magazyny i własny dział jakości. W 100% kontrolujemy wykonywane elementy, które możemy poddać odpowiedniej obróbce. Korzystamy z komponentów topowych firm, zapewniając ciągłość produkcji i serwisu. Nie korzystamy z usług podwykonawców, dzięki czemu nie tracimy czasu na dodatkowe przesyłanie materiałów czy komunikację. Wszystko po to, by zapewnić Klientom produkty na najwyższym poziomie.

Ta strona używa ciasteczek

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej strony. Pomóż nam zapewnić bezpieczeństwo naszej witryny i spersonalizowane doświadczenia, akceptując pliki cookie.