CONTACT DATA

Contact us

Regardless of whether you need only individual components, want to create a comprehensive production line or just modify existing solutions, please contact us. Our experts will gladly share their knowledge to help you.

Siedziba

Jagodnik 17 C, 58-100 Świdnica
tel. (+48) 74 853 47 15,
fax. (+48) 74 857 41 25
email: ams@ams-at.pl

NIP: 884-00-32-331
Regon: 890229093
KRS: 0000122764

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu
IX Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy: 51 000 zł

Oddział

Korczaka 11, 43-200 Pszczyna
tel. (+48) 885 022 101
email: pszczyna@ams-at.pl

Dział Budowy Maszyn i Urządzeń

Maciej Antoniuk
Kierownik Działu Budowy Maszyn i Urządzeń
t : +48 602 378 673
m : maciej.antoniuk@ams-at.eu

Aleksandra Jacak
Kierownik Projektów
t : +48 662 997 390
m : aleksandra.jacak@ams-at.eu

Dział Handlowy Wyposażenie Produkcji

Joanna Kowalczyk
Kierownik Działu Handlowego
t : +48 662 997 392
m : joanna.kowalczyk@ams-at.eu

Krzysztof Grochal
Kierownik Działu Handlowego w Pszczynie
t : +48 609 893 505
m : krzysztof.grochal@ams-at.eu

Magdalena Guz
Szef Sekcji Konstrukcji Działu Handlowego
t : +48 609 646 101
m : magdalena.guz@ams-at.eu

Dział Obróbki i Montażu

Piotr Matyszczyk
Kierownik Działu Obróbki i Montażu
t : +48 698 043 072
m : piotr.matyszczyk@ams-at.eu

LET’S TALK

You don't know who you should ask for help?

Leave us your details and phone number and we will contact you or just call/text us directly:

tel. (+48) 74 853 47 15
email: ams@ams-at.pl






    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo AMS Sp. z o.o. Jagodnik 17C, 58-100 Świdnica. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f RODO jako usprawiedliwionego interesu administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się w klauzuli informacyjnej

    Ta strona używa ciasteczek

    Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej strony. Pomóż nam zapewnić bezpieczeństwo naszej witryny i spersonalizowane doświadczenia, akceptując pliki cookie.